KETT'S CANDLES - Luxury Scented Experience

KETT’S CANDLES přichází a s ní i nový příběh pro Vaše smysly.

S radostí a pýchou Vás budeme na stránkách našeho blogu postupně seznamovat s produkty naší autorské značky KETT’S CANDLES. Hlavní filosofií naší značky je fokus na originalitu a jedinečnost. Nesplynout s davem, přinášet nové smyslové zážitky a bourat hranice mainstreamu.

Proto u nás nenajdete sériově vyráběné sklenice, bavlněný knot, parafínový vosk a nudné vůně. 

Synonymem našich vonných svíček a vosků je kvalita a precizní zpracování. Značka KETT’S CANDLES zaujme všechny, kteří touží být vyniknout, zbožňují luxus a pocit výjimečnosti. Osobnosti, které se rády obklopují příjemnými, sofistikovanými vůněmi a designovými předměty, které mají styl a příběh. A jeden takový příběh Vám budeme vyprávět. Pevně věříme, že se na našich stránkách budeme pravidelně potkávat u našich článků, postřehů a myšlenek. Chceme s Vámi sdílet naši vášeň pro vůně a design.

Nápadu, povýšit vonnou svíčku na designový šperk, vdechli život designéři ve sklářském atelieru Valner. Naše představy nám pomohli svými návrhy zrealizovat a Vy se nyní můžete těšit z precizního řemeslného zpracování českého skla v originálním, nadčasovém designu.

Výroba - blog

Každá sklenice je originálem, který vznikl poctivou ruční prací českých sklářů. Naše sklenice jsou vyráběny technikou foukání skla do formy pomocí sklářské píšťaly, což je u silnostěnných tvarů fyzicky i technicky náročný proces. České hutní sklo má právem ve světě tu nejlepší pověst. Křišťálově čisté, kvalitní a silné sklo dává našim sklenicím punc kvality a díky svojí variabilitě je můžete po vyhoření svíčky využít nejrůznějšími způsoby.

Nenechte si ujít další články, ve kterých Vás seznámíme s použitými materiály, jako jsou například vosky, vůně nebo unikátní dřevěné knoty. Na kvalitu použitých materiálů klademe veliký důraz a rádi svým zákazníkům blíže představíme prémiové ingredience, ze kterých jsou jejich oblíbené produkty vyrobeny.

001_postcard blog

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení