Nejčastější otázky

PROČ SÓJOVÝ VOSK? V ČEM JE JINÝ NEŽ PARAFÍNOVÝ?

Svíčka ze sójového vosku vám vydrží výrazně déle. Hoří o 50 procent pomaleji. Navíc je vhodnější pro alergiky - je to čistě přírodní produkt bez zbytečné chemie. Neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani geneticky modifikovaný materiál. Pracujeme totiž jen s certifikovaným 100% eko sójovým voskem renomované značky.

 

SVÍČKA OBČAS UVOLŇUJE MALÉ MNOŽSTVÍ KOUŘE. JE TO V POŘÁDKU?

Je to dáno speciálním knotem. U svíček KETT'S CANDLES není obyčejný bavlněný, ale dřevěný. Svíčka díky tomu při hoření příjemně praská a připomíná tak oheň v krbu. Plamen je také nižší, širší a hoří intenzivněji. Pokud náhodou začne kouřit, stačí zkrátit ohořelý kus knotu.

 

Z ČEHO VYRÁBÍTE VOSKY DO AROMALAMP?

Aromavosky vyrábíme z palmového vosku, protože tak vydrží maximální možnou dobu. Používáme ale pouze certifikovaný palmový vosk z vybraných plantáží. Pěstitelé jsou členy organizace pro trvalou udržitelnost www.rspo.org a dodržují přísné ekologické standardy.

 

V ČEM JSOU AROMAVOSKY JINÉ NEŽ KLASICKÉ VONNÉ OLEJE DO AROMALAMPY?

Aromavosky se vám nikdy nezačnou připalovat a dýmit. Vosk se totiž z lampy nevypaří. Naproti tomu voda, se kterou mícháte klasický vonný olejíček, bohužel ano. Navíc aroma vosky můžete použít také jako vonné tablety v šatně nebo v autě. Díky intenzivní koncentraci příjemně voní i nezapálené. 

Chcete rovnou nějaký zkusit? 

 

JAKÉ VŮNĚ VE SVÍČKÁCH A VOSCÍCH POUŽÍVÁTE?

Jde o vonné oleje z Anglie, které vznikají podobně jako luxusní parfémy: vyladěnou koncentrací a kompozicí květinových, ovocných a orientálních tónů. Díky tomu můžete vybírat z více než 50 druhů. Některé svíčky se hodí pro chvíle odpočinku do ložnice, jiné spíš na obchodní jednání. Ať už vyberete jakoukoli, vždycky jí bude v prostoru tak akorát.

Svíčky KETT'S CANDLES po celou dobu voní, ale neruší. Podívejte se na celou kolekci vůní a vyberte si tu pravou. 

 

JAK JE TO S DOPRAVOU? JE MOŽNÉ SI SVÍČKY NĚKDE VYZVEDNOUT?

KETT'S CANDLES funguje jako e-shop. To znamená, že vám vybrané svíčky a vosky pečlivě zabalíme a pošleme poštou či kurýrem. Kamennou prodejnu s odběrným místem nemáme, ale balíček si můžete vyzvednou v nejbližší Zásilkovně. 

Více o platbě a dopravě zde 

 

Kterou vůni zkusíte jako první? 

Prohlédnout celou kolekci svíček si můžete zde. Nebo raději vyzkoušíte vůni v podobě vonné voskové tablety? Celou nabídku najdete zde.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení