Nejčastější otázky

PROČ SÓJOVÝ VOSK? V ČEM JE JINÝ NEŽ PARAFÍNOVÝ?

Svíčka ze sójového vosku vám vydrží výrazně déle. Hoří o 50 procent pomaleji. Navíc je vhodnější pro alergiky - je to čistě přírodní produkt bez zbytečné chemie. Neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani geneticky modifikovaný materiál. Pracujeme totiž jen s certifikovaným 100% eko sójovým voskem renomované značky.

 

SVÍČKA OBČAS UVOLŇUJE MALÉ MNOŽSTVÍ KOUŘE. JE TO V POŘÁDKU?

Je to dáno speciálním knotem. U svíček KETT'S CANDLES není obyčejný bavlněný, ale dřevěný. Svíčka díky tomu při hoření příjemně praská a připomíná tak oheň v krbu. Plamen je také nižší, širší a hoří intenzivněji. Pokud náhodou začne kouřit, stačí zkrátit ohořelý kus knotu.

 

Z ČEHO VYRÁBÍTE VOSKY DO AROMALAMP?

Aromavosky vyrábíme z palmového vosku, protože tak vydrží maximální možnou dobu. Používáme ale pouze certifikovaný palmový vosk z vybraných plantáží. Pěstitelé jsou členy organizace pro trvalou udržitelnost www.rspo.org a dodržují přísné ekologické standardy.

 

V ČEM JSOU AROMAVOSKY JINÉ NEŽ KLASICKÉ VONNÉ OLEJE DO AROMALAMPY?

Aromavosky se vám nikdy nezačnou připalovat a dýmit. Vosk se totiž z lampy nevypaří. Naproti tomu voda, se kterou mícháte klasický vonný olejíček, bohužel ano. Navíc aroma vosky můžete použít také jako vonné tablety v šatně nebo v autě. Díky intenzivní koncentraci příjemně voní i nezapálené. 

Chcete rovnou nějaký zkusit? 

 

JAKÉ VŮNĚ VE SVÍČKÁCH A VOSCÍCH POUŽÍVÁTE?

Jde o vonné oleje z Anglie, které vznikají podobně jako luxusní parfémy: vyladěnou koncentrací a kompozicí květinových, ovocných a orientálních tónů. Díky tomu můžete vybírat z více než 50 druhů. Některé svíčky se hodí pro chvíle odpočinku do ložnice, jiné spíš na obchodní jednání. Ať už vyberete jakoukoli, vždycky jí bude v prostoru tak akorát.

Svíčky KETT'S CANDLES po celou dobu voní, ale neruší. Podívejte se na celou kolekci vůní a vyberte si tu pravou. 

 

JAK JE TO S DOPRAVOU? JE MOŽNÉ SI SVÍČKY NĚKDE VYZVEDNOUT?

KETT'S CANDLES funguje jako e-shop. To znamená, že vám vybrané svíčky a vosky pečlivě zabalíme a pošleme poštou či kurýrem. Kamennou prodejnu s odběrným místem nemáme, ale balíček si můžete vyzvednou v nejbližší Zásilkovně. 

Více o platbě a dopravě zde 

 

Kterou vůni zkusíte jako první? 

Prohlédnout celou kolekci svíček si můžete zde. Nebo raději vyzkoušíte vůni v podobě vonné voskové tablety? Celou nabídku najdete zde.

 

 

Zpět do obchodu